Lassie striukė Tobino 7100026A-6311


Apie Lassie striukę 7100026A-6311:Apie Lassie By Reima:

„Lassie“ Gaminių Dizainas Bei Gamyba Yra Paremta Suomių Kompanijos „Reima“ Dešimtmečių Patirtimi, Kuriant Drabužius. Visi Kombinezonai  Yra Funkcionalūs Ir Lengvai Prižiūrimi, O Svarbiausia Tai, Kad Leidžia Vaikui Jaustis Komfortabiliai. Visi Be Išimties „Lassie“ Gaminiai Yra Patikrinti Laboratorinėmis Sąlygomis.


KAIP IŠSIRINKTI DYDĮ?

  • Kad vaikas jaustųsi komfortiškai ir jam būtų šilta žiemą žaidžiant lauke, labai svarbu parinkti tinkamą drabužių dydį. Jei jie bus per ankšti, nebus pakankamai vietos orui cirkuliuoti ir nebus galima apsivilkti papildomų drabužių. Per didelis drabužis gali trukdyti vaikui bėgioti ir tyrinėti aplinką.  
  • Reima viršutinė apranga turi nedidelę– +4 cm – išaugimo atsargą. Rekomenduojame įsigyti aprangą, artimą jūsų mažylio dydžiui. Pavyzdžiui, 110 cm ūgio (dydžio) striukė puikiai tiks vaikui, kurio ūgis nuo 107 iki 113 cm. 
  • Rekomenduojame rinktis tokį dydį, koks ir yra vaiko ūgis, nes "Reima" produktai yra didinti ir jau yra  įskaičiuotas galimas vaiko augimas sezono metu. 
  • Lentelėje pateikiami matmenys atitinka vaiko kūno matmenis, o ne drabužio. Esant būtinybei, mūsų specialistai padės išsirinkti tinkamą dydį.

Reima dydžių lentelė


 Prekė sandėlyje.


   Pristatymo trukmė: 1-3 d.d.

    

      14 dienų grąžinimo garantija.

Svarbu: Reikia rinktis tokį dydį, koks ir yra vaiko ūgis, nes "Lassie" produktai yra didinti (maždaug 1 dydžiu) ir turi 4-5 cm išaugimo atsargą.  

79.95€
Dydžiai::