Apmokėjimo informacija


Atsiskaitymas per Paysera:

Atsiskaitymo būdas, kuomet už prekes mokate iš karto. Pasirinkus šį mokėjimą Jūs būsite nukreiptas į naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, per kokį banką norėsite apmokėti užsakymą. Pasirinkus banką Jums tik beliks prisijungti ir patvirtinti mokėjimą. 


Atsiskaitymas bankiniu pavedimu:

Užsakymą galite apmokėti atlikdami bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą. Padarius užsakymą į Jūsų nurodytą el. pašto adresą bus automatiškai atsiusti rekvizitai arba juos galite rasti ČIA, kuriuos reikės nurodyti atliekant pavedimą. Taip pat mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo ID. Kad galėtume sklandžiai įvykdyti Jūsų užsakymą, prašome nurodyti teisingą el. paštą ir kontaktinį telefono numerį. 

Dėmesio! Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.


 

Atsiskaitymas atsiimant prekes iš kurjerio arba paštomato:

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą iš karto mokėti nereikės, o atsiskaityti galėsite atsiimant prekes iš kurjerio arba paštomato. Kurjeris priima atsiskaitymus tiek grynais, tiek mokėjimo kortele, o paštomatas tik mokėjimo kortele. Mokant grynais, svarbu turėti lygią pinigų sumą.Pasirinkite Jums patogiausią būdą atsiskaityti, jei iškils problemų ar neaiškumų - susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.