REIMA Tilkkanen kombinezonas 510365-4300


Apie REIMA Tilkkanen 510365 kombinezoną:

Reima vaikiškas kombinezonas žiemai ir pavasariui. Kavos pupelių dalelės, esančios pūkų užpildo viduje, palaiko šilumą ir turi antibakterinį poveikį. Užtrauktukų pagalba kombinezoną lengva performuoti į vokelį.

10 000 mm waterproofness banners

Atsparumas vandeniui nuo 10 000 mm.

Warmth from 0 to -20

Šilumos indeksas: nuo 0° iki -20° C.

Breathability at least 5000

Oro pralaidumas: nuo 5 000 g/m2/24h.

Šis vienspalvis kombinezonas puikiai tinka jaukiems pasivažinėjimams su vėžimėliu vėlyvą rudenį ar žiemą. Dygsniuotas audinys. Ilgi užtrauktukai palengvina apsirengimą. Pagamintas iš vandeniui nepralaidžios ir kvėpuojančios medžiagos, kuri yra padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga. Šis lengvas, pūkinis, žieminis Reima kombinezonas apsaugo nuo vėjo ir yra labai patogus dėvėti.

 • Galima performuoti į vokelį
 • Purvą ir vandenį atstumianti danga (BIONIC-FINISH®ECO)
 • Lygus poliesterio pamušalas
 • „Responsible Down Standard“ sertifikuotos plunksnos ir pūkai, Control Union (872203)
 • Pūkų/plunksnų užpildas (60%/40%)
 • Fiksuotas galvos gobtuvas
 • Elastingi kojų galai
 • Du ilgi užtrauktukai lengvam apsirengimui
 • Išorė: 100% poliesteris, poliuretano laminavimas
 • Vidus: 100% poliesteris

Priežiūros instrukcija: Skalbti atskirai, išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbimą išimkite drabužį iš skalbyklės, tam kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo.

Apie Reima:

REIMA
Reima – tai pasaulyje lyderiaujantis prekinis ženklas, siūlantis funkcionalius vaikiškus drabužius. Šios bendrovės misija yra paskatinti vaikus atrasti judesio džiaugsmą, o pagrindinė idėja – užtikrinti, jog kūdikiai ir vaikai iki 12 metų visuomet turėtų geros kokybės šiuolaikiškų rūbų. Funkcionalumas, saugumas, tvarumas ir inovacijos yra esminiai šio prekinio ženklo privalumai, dėl kurių Reima Lietuvoje taip pat pelnė vartotojų pasitikėjimą.

Reima drabužiai yra kuriami atsižvelgiant į aktyvių vaikų poreikius, todėl jų tėveliams nuolat siūlomi patrauklūs sprendimai, kurie pasižymi ne tik dailiu dizainu, bet ir ilgaamžiškumu. Ypač vertinami šaltajam sezonui siūlomi ypatingai šilti Reima žieminiai kombinezonai vaikams, kurie leidžia kvėpuoti mažylio odelei ir tuo pačiu yra lengvai bei greitai išskalbiami. Prie jų puikiai derės ir Reima žieminiai batai ar pirštinės, o daili Reima striukė apsaugos ir nuo lietaus, ir nuo žvarbaus vėjo.

Ilgametė patirtis suteikia galimybę šiai įmonei pasiūlyti itin aukštos kokybės rūbelius vaikams, todėl Reima žieminis kombinezonas sėkmingai tarnaus iki tol, kol mažylis jį išaugs. Svarstantiems, ar iš tikrųjų patogūs ir kokybiški yra Reima kombinezonai, atsiliepimai ir kitų tėvelių patirtys padės greičiau nuspręsti, ar šios bendrovės siūlomi lauko rūbai atitiks visus Jūsų ir mažylių lūkesčius.


KAIP IŠSIRINKTI DYDĮ?

 • Kad vaikas jaustųsi komfortiškai ir jam būtų šilta žiemą žaidžiant lauke, labai svarbu parinkti tinkamą drabužių dydį. Jei jie bus per ankšti, nebus pakankamai vietos orui cirkuliuoti ir nebus galima apsivilkti papildomų drabužių. Per didelis drabužis gali trukdyti vaikui bėgioti ir tyrinėti aplinką.  
 • Reima viršutinė apranga turi nedidelę– +4 cm – išaugimo atsargą. Rekomenduojame įsigyti aprangą, artimą jūsų mažylio dydžiui. Pavyzdžiui, 110 cm ūgio (dydžio) striukė puikiai tiks vaikui, kurio ūgis nuo 107 iki 113 cm. 
 • Rekomenduojame rinktis tokį dydį, koks ir yra vaiko ūgis, nes "Reima" produktai yra didinti ir jau yra  įskaičiuotas galimas vaiko augimas sezono metu. 
 • Lentelėje pateikiami matmenys atitinka vaiko kūno matmenis, o ne drabužio. Esant būtinybei, mūsų specialistai padės išsirinkti tinkamą dydį.

Reima dydžių lentelė


 Prekė sandėlyje.


   Pristatymo trukmė: 1-3 d.d.

    

      14 dienų grąžinimo garantija.

129.95€
Dydžiai::