AIR HOGS dronas Supernova

Apie prekę 

AIR HOGS dronas SUPERNOVA padės Jums nukeliauti į ateitį! Šį droną gali valdyti savo rankomis! Drono šonuose esantys jutikliai reaguoja į Jūsų judesius, o LED lemputė informuoja apie drono būsenas. 

Su šiuo AIR HOGS Supernova dronu galite atlikti net iki 30 skirtingų judesių ir 9 triukus!

PRIEŠ NAUDOJIMĄ:

1. Išjunkite įrenginį, pastatydami jį į OFF padėtį . 2. Prijunkite vieną galą į įkrovos prievadą, esantį prietaiso šone. 3. Įjunkite kitą mikro USB galą į kompiuterį arba sieninį adapterį. 4. Įrenginio įkrovimas vyksta kai LED lemputė mirksi raudonai. 5. Įrenginys įkrautas, kai LED šviečia žaliai.

APYTIKSLIS ĮKROVIMO LAIKAS: 50-65 minučių.

Reikėtų nepamiršti, kad prieš kraunant bateriją, reiktų palaukti 10-15 minučių, kad ji atvėstų.

KAIP  DRONĄ PALEISTI:

 1. Įjunkite įrenginį, paspauskite ON  2. Palaukite, kol lemputė užsidegs ryškliai žalia spalva. 3. Meskite įrenginį į viršų, leiskite skristi bent 3 sekundes. 4. Valdykite.

KAIP SUSTABDYTI:

 1. Norėdami sustabdyti, paverskite prietaisą aukštyn kojomis. 2. Norėdami išjungti įrenginį, perjunkite maitinimo jungiklį į padėtį "IŠJUNGTI" (OFF) .

KAIP VALDYTI:

 1. Norėdami pajudinti droną, rankas ištieskite tiesiai prieš jutiklius. Liesti nereikia! 2. Šonų ir šoninių judesių valdymui naudokite šoninius jutiklius. 3. Apatinį jutiklį naudokite aukščio reguliavimui.


Prekės kodas: 778988148266


    Rekomenduojama: vaikams nuo 8 metų.


    AIR HOGS

    AIR HOGS 

    AIR HOGS tai žaislinių lėktuvų, staigtasparnių, raketų ir mašinų gamintojo SPIN MASTER kompanijos linija, Toronte, Kanadoje. Žaislai yra valdomi radijo bangomis ir laisvai skraido. Įmonė įkurta 1996-iais, kuomet John Dixon ir Peter Manning žaislinio lėktuvo prototipas buvo atmestas visų gamintojų. SPIN MASTER patikėjo lėktuvėlio potencialu ir licencijavo technologiją jai tobulinti skirdami du metus ir pusę milijono dolerių.

    49.95€